Kişisel Site

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmemiş)
Loading...

Avşa Gece Hayatı

12 Aralık 2009 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 17.398 kez okunmuş. Görüntülenme

Avşa adası her hali ile rengarenk ve hareketli bir eğlence merkezi portresi çiziyor misafirlerine… Aradığınız her şeyi bulabileceğiniz gibi, her türlü eğlencenin doruklarına varabilirsiniz.

Sahil boyuna uzanan cadde gündüz hareketli bir çarşıyken gece, bol ışıklı ve gürültülü bir barlar sokağı`na dönüşüyor. Sıra sıra, küçük barlar dan oluşan ve dışarı sarkan müziği ile, kapı önlerine kadar dizilen taburelerden birinde sabahı bulabilirsiniz. Bunun yanında iskelenin sağına caddede yaklaşık 800 m yürürseniz, yol üzerinde hotellerin denize dönük nezih barlarını görürsünüz. Bu yolun sonundaki Tanz Disko da ise burada gençlerin en çok rağbet gösterdiği en canlı renkli mekan. Hareketli müzikler ve animatörlerin gösterileriyle şenlenen Tanz disco da doyumsuz bir gece geçirirsiniz.

Adanın en çok tercih edilen eğlece şekillerinden biride canlı müzik yapılan mekanlardır.Adanın çeşitli noktalarında yer alan bu mekanlar diğer barlara göre daha hareketlidir.Kaliteli müzik ve hizmetin yer aldığı bu mekanlar sizleri bekliyor.

Barlar dışında sahil boyunca bulunan nargile evleri gençlerin sıklıkla uğradığı gençlik merkezleri halini almıştır adeta.Burada sunulan nefis nargileler eşliğinde sıcak ve soğuk içecekleri zevkli sohbetleriniz ile tadına varıcaksınız.Bir çok mekan gece kumsala attıklar armut adını verdikleri rahat döşekleri ile size avşa`nın mehtabını muhteşem bir manzara eşliğinde sunuyor.

Sahil boyunca yürüdüğünüzde kendi haline eğlenen müzik yapan bir çok genci dinleme fırsatınız olabilir.Bunun dışında sahile masa atıp oyun havaları ile eğlenip kendinden geçen bir çok insanı görmeniz mümkün.

Ağır eğlenmeyi sevenlere ise sahilde yer alan balık restoranları tavsiye ediyoruz.Adamızın eşsiz lezzeteki balıklarının sunulduğu bu mekanlarda mekancılar alaturka canlı müzikler eşliğinde misafirlerine keyifli anlar geçirmek için çalışmaktadırlar.

Çocuklu aileleri içinse eğlencenin adı adamızda bulunan lunaparktır.Lunaparkta bir çok popüler eğlence aracı bir arada size görsel bir cümbüş sunar.Lunaparkta çocuklar ve çocuk kalanları bir arada göreceksiniz.Burada çocuklarınız ile eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Avşa`da geceleri yapılabilecek bir çok şey sizin zevkinize göre bir çok mekan bulabilirsiniz.

Beğendiysek Paylaşalım!

Benzer Tesis ve Konular

Merhaba sevgili arkadaşlar, sizlere bu makalemizde avşa adasının sevilen eğlence mekanlarından club squadron bar hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Adamızda barlar sokağında yer alan mekan yer olarak iskele tarafından 4.sırada yer almaktadır.Son derece canlı ve dekoru ile fantastik bir yer olan bu mekandan oldukça memn...
En Popüler Bar
Avşa Adasında, en iyi barlardan biri, Adaya gelen herkezi kabul edeceği gibi Martı bar`dır.Bu barda eğlence dolu dizgin gitmekte ve adaya gelenlerin en çok tercih ettiği eğlence yeri olmaktadır.Burası okadar çok tercih ediliyorki içeri girmekte yer bulmakta zorlanırsınız.Zaman zaman renkli gösterilere sahne olan barda mü...
Avşa Magazin
Avşa Adası`nı Güzeller Salladı Avşa adasından bu yaz güzeller geçti.Bir eğlence merkezinin yapmış olduğu eğlence aktivitelerine iştirak eden bu üç güzel,Avşa yı birbirine kattı.İlk önce deniseren otelin açılışına dünyaca ünlü manken sylvia horvathova geldi.Ardından hollandalı güzel Lorraine eşlik etti...

Yorumlar