Kişisel Site

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmemiş)
Loading...

Avşa Reklamları

15 Aralık 2009 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 2.244 kez okunmuş. Görüntülenme

Avşa adası`nda 2005 yılından bu yana giriştiğimiz reklamcılık ve tanıtım üzerine bir makale yazma ihtiyacı hissettim.
Bazı kendini bilmez kişiler bizim çalışmalarımıza kendi üzerilerine vazife gibi çamur atmakta, sağa sola adımıza iftira atarak kendilerine bu konuda yol yapmaya çalışmaktadırlar.Rekabeti düşmanlık olarak gören ve bel altı tabir edilecek yollarla hertürlü zararı vermeyi kendilerine mübah olarak gören bu beyin özürlü vatandaşların son icadı site hakleme üzerine.
Konuyu bilmeyen okurlarıma şöyle arzedeyim.Kendilerinin hasım benimde rakip olarak gördüğüm 5 site sahibi,kışın boş Avşa gecelerinde vakitleri bol olmasından gerek,garip garip iftira senaryoları yazıyorlar.
Birarada 5 kişi hareket edip mağlup edemedikleri beni bu yolla alt edip bezdirmeye çalışıyorlar.
Kendilerine gülüyorum,rahatsız etmek huzur kacırmak adına yaptıkları bu gayretli çalışmalar okadar komik bir duruma gelıyorki artık agzımla gülmeyide bıraktım.
Yahu kardesim sizde hiç akıl fikirdemi yok,sitelerim güçlü,çalışkan.Ben gayet rahatım.Ziyaretçide reklam verende beni tercih ediyor.İstesem size yer bırakmam ne işim olur 3.cümü 5.cimi sayfalarda gezinen tasarım özürlü sitelerinizle.
Böyle bir durum basınıza gelmiş olsa bile hatayı kendinizde arayın.Daha işi bilmiyor kendi malınızı koruyamıyorken reklamcılığa soyunuyorsunuz daha kendi kapınızı koruyamazken,reklam verenlerin çalışmalarını nasıl koruyacaksınız.
İşinizi Atıp tutarken mangalda kül bırakmıyorsunuz,Avşa`nın gül gibi reklamcılık üzerine yayın yapan rehber siteleri varken kim nabsın sizin dandik rehber sitelerinizi.
Siz 5 site beraber çalışıp iş yapsanız bizim çalışmalarımızın en dandik sitesinin 10 da 1`i etmessiniz.Bunu sizde biliyorsunuz kudurdukça kuduruyorsunuz.Bunu Avşa`da herkez biliyor ve yüzünüze bile bakmıyor.
Bir taraftan işinizi millete atıp tutuyor,bir taraftanda birilerine sitemize zarar verdi diye iftiralar atıp karalama yapıyorsunuz.
Madem bu kadar iyi ve kaliteli iş yapıyosunuzda siteleriniz ozaman neden yol geçen hanı.
İnsanların bunu anlamıyacak kadar cahil`mi sanıyosunuz yada kendinizi çokmu akıllı sayıyorsunuz.hiçmi utanmıyorsunuz.
Sizin o hayal gücünden ve tasarımdan yoksun yol geçen hanı sitelerinize reklam almanız için üstüne para vermeniz lazım.
Siz en güzeli pazara limon satmaya gidin,hem parası çok hem çamuruda yok.

Beğendiysek Paylaşalım!
Etiketler :

Benzer Tesis ve Konular

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz ,sizlere bu makalemizde avşa adasının popüler eğlence yerlerinden biri olan club cadde bar hakkında bilgiler vereceğiz. Adamızın barlar sokağının girişinde yer alan mekan ışıltısı ve canlılığı ile göz dolduruyor.Ortamın verdiği keyif ve haz diğer mekanlar arasındaki farkı ort...
Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz, sizlere bu makalemizde avşa adası ucuz oteller hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.  Adamıza tatile gelecek ve otel tatili yapmak isteyecekler için en makbulü elbetteki ucuz oteller`dir.Yanlız uygun olduğu kadar vermiş olduğu hzimet kalitesi, konumuda ayrı bir önem kazanmaktadır. Hal bö...
Tekrar merhaba sevgili dostlar, sizlere bu makalemizde adamızın saklı cennetlerinden kumtur plajı hakkında bilgiler vereceğiz. Avşa adasının en güney ucunda bulunan bu plaj adını muhteşem güzellikteki kumsalından almaktadır.Oldukça bakir ve ıssız bir ortamda bulunan plaj görülmeye değer bir yer olsada ulaşım sık...
Avşa adasının sevilen plajlarından biri olan mavikoy adamızın kuzeybatı sahilinde yer almaktadır.Yerleşimin kuzey noktasına kadar uzandığı adamızda bölgede oturanların denize girip serinledikleri bir yerdir. Küçük bir sahile sahip bulunan koyun bulunduğu bölgede genelde yazlıçıların oturdukları veler bulunmaktad...
Merhaba değerli dostlar, yaz dizimizin bu seferki konusu avşa adasının denize girilecek muhteşem koylarından biri olan karadut olajı olacak. Adanın güney sahilinde gözlerden uzak bir noktada sessiz sakin kısalr bir alanın içerisinde bulunan bu koy bu özellikleri nedeni ile özellikle avşalılar tarafından oldukça rağbet...

Yorumlar