Kişisel Site

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Henüz oy verilmemiş)
Loading...

Avşada Sahici Tanıtım Var

4 Eylül 2010 | Yazar: admin | Henüz yorum yapılmamış | 3.755 kez okunmuş. Görüntülenme

2010 Yaz sezonu öncesi Avşa`da reklamcılık adı altında,her işi çalarım abi diye gezenler avşa adası hakkında tanıtım sitesi yapmışlar.

Avşa`da sahici tanıtım yapan profosyenel reklamcı var!

Bu tayfa ve ekurisi Avşa adası hakkında güya tanıtım sitesi yapmış.

Siz bizi güldürdünüz allahta sizi güldürsün.

Arkadaşlar, sizin web sitemizden aldığınız sitemizin birebir kopyası 50 dolarlık web sitesi ile reklamcılık tanıtım yapılmaz.

Web sitelerimizden arakladığınız fotoğraflarla,yazılarla yapılan tanıtım burada sökmez.

Burası geldiğiniz roman memleketi değil burası Avşa.

Milletin sitesinden araklayarak tanıtım yapan,hemde avşa`dan değil bulunduğu yerden yapanlara birde bunu roman siyaseti gibi arkadan karalamalarla yapanlara millet bir tarafı ile gülüyor.

Hazır konu açılmışken konularada açıklık getirelim.

Konumuz,kendilerine reklam grubu adı altında resmi göstermeye çalışıp, yaptıkları işi çalıntı siteleri ile profosyenellik adı altında avşa adasındaki konaklama tesislerine yutturmaya çalışan bu enteresan tipler hakkındadır.

2010 yaz sezonunda evlerindeki divan üzerinden 50 dolarlık çalıntı web sitelerine üzerindeki iç çamaşırları ile reklam girerek kendilerini reklam grubu ilan eden çamaşırlı tayfanın bu yıl ahlaksızca saldırılarına uğradık.

Öyleki benim kaçak çalıştığımı,2005`dan beri yayında olan sitelerime, 2007 sonunda alınmış kendi web siteleri dururken, yeni açılmış Yan site oldukları iftirasını attılar.

Bu zaman zarfında kendi icat ve buluşları olduğunu iddia ettikleri fikirleri ile nedense 2010 yılında ortaya çıkarak iş yaptığım iddiasında bulundular.

Bu arkadaşlar o kadar ileri görüşlü,yaratıcılık ve çalışma yönünden o kadar profosyenellerki,bulundukları yerin deresine bakarken avşa adası diye bir yerde reklamcılık yapmak akıllarına geldi.

Bu vatandaşlar 2005 yılından bu yana büyük emek ve mücadelerle yapmış olduğum tasarım ve tanıtım faaliyetlerini, adadaki firmalara kendi sitelerinde kendi işleri ve eserleri gibi göstermeye çalışarak kendilerine mal etmeye, hazıra konmaya çalıştılar.

Buda yetmezmiş gibi adadan kaçtığımı gelemiyeceğimi,yayıncılık tanıtım faaliyetlerimi bıraktığımı,emanet iş yaptığımı.vs.vs gibi düzmece konularla halkın kafasını karıştırdılar.

Bölelikle kendilerine bir piyasa edinip adada piyasa tutmaya bu şekildede ortama hakim olmaya çalıştılar.

Hakkımızda sölenenlere aynı tarzda cevap vermek bize yakışmazdı ama sinirimize yenilip cevap vermek zorunda kaldık.

Hatta bunlara vermiş olduğumuz cevapları, onlar kendilerine yakıştırsada konu bir nevi ailevi sebeblerden ötürüde olduğu için utandık, kendimize hiç yakıştıramadık.

Bunlara en iyi cevabı bir kaç iyi iş daha yaparak vermeliydik.

Kimin kim olduğunu herkez sahiden görmeli ve kanaat getirmeliydi.

İlk önce kendi siteleri ve çalışmalarını çevreye profosyenel diye yutturmaya çalışan ve bize sokulupda fikir hırsızlığı yapan ve yaptığımız çalışmalara yaslanıpta iş yapmaya çalışan bu zavallılara, 5 yıldır yayında olan web sitelerimizin son halkası, Avşa tarihinde yapılmış en profosyenel site olan www.avsa-adasi.com.tr sitesini yayına sokarak yaptığımız iş ve tasarımın profosyenelliğini ortaya koyduk..

Yapmış olduğumuz bu çalışmayı fan üyelerimiz ve müşterilerimizin beğenisine sunarak 1 ay içerisinde 50.000 kişiye ulaştırdık.

Avşa adasının en değerli firmalarının tanıtımlarını ilave ettik.

Ve böylece Avşa’dan kimin kaçıp kaçmadığını, kiminle çalışıp çalışılmadığını, kimin Avşa adası için neler yapabildiğini, neler yapamadığını, kimin sahiden reklamcı olup olmadığı kimin veya web sitesinin profosyenel olduğu gibi konulara çok açık ve net, tokat gibi bir cevap verdik.

Böylece bize kaçtı diyenlere,yan site açtı diyenlere,üçkağıtçı kaçak çalışıyor diyenlere bize yakışan üslüpda dudaklarını uçuklatacak düzeyde bir cevap verdik.

Bundan bölede tüm gücümüzle böyle yapacağız.

Birde şu konuya değinmeden olmaz diyorum.

Öncelikle reklamcı yaratıcı olmak zorundadır.Yalnız bilmenizi isterimki yaratıcı olmakla sanatçı olmak arasında çok hassas ince bir çizgi vardır.

Eğer zeka,eğitimsiz,ahlaksız sakat ve hastalıklı bir ruha sahipse ondan sağlam bir ÜÇKAĞITÇI olur.

Üçkağıtçı bizim gibi işlerini yaratıcılığı ile alan kişilere değil bu tarz kişiler gibi bir yere sırtını dayayan işlerini yaratıcılıkla değilde yalakalık ve hırsızlıkla alanlara denir.

Bakın dünyadaki üçkağıtçılara hepsi gayet yaratıcıdır.En önemli özellikleri hipnoz yetenekleri sayesinde laf oyunları ile karşısındakini, özellikle öncelikli olarak ailesinin fertlerinden başlayıp daha sonra etrafını kandırarak,başarılı mucizevi işler ortaya çıkardığına dair ortamda hipnoz etkisi yaratmalarıdır.

Ama karşılarındaki bu aldatmacanın farkına vardığında ,karalama ve yalanlara başvurur.

Web sitelerimiz 5 yıldır ayakta.Reklamdan ve web tasarımdan biraz anlayan biri varsa sizin sitenizle bizim sitelerimizi mukayese edip, ilave olarak sitelerimizde yer alan firmaların tanıtımlarını ve profosyenelliğini mukayese ederse sokakta gezmemeniz lazım utancınızdan.

Tabi bukadar üçkağıtçı biri olarak utanma duygunuz varsa.

Bu kişinin yarattığı kaos ve aldatmacalarla yokluğumuzu fırsat bilip kandırıp aldığı müşteriler, verdikleri paranın karşılığını bile alamadılar.

Sen işini yapmayacaksın,insanları, aileni dolandıracaksın,sana iş vermeyen firmalara, arkamdan asılsız iftiralarınla utanmadan karalıcaksın, sonrada bu yolla iş almayı bekleyeceksin.

Avşa bunu yemez.

Bizim iş yapıp yapmadığımızı web sitelerimizdeki firmaları inceleyen herkez görebilir.Sana bu yaptıkların için herkez gülüyor,karaktersizliğine herkez mana buluyor.

Madem okadar iyi reklam firmasısın gel ozaman portföylerimizi teşhire açalım.

Herkez kim neymiş anlasın.

15 senedir kamyon kullananda şöförüm diyor formula 1 pilotuda.

Aradaki fark, aramızdaki fark.

Ben bilgi ve birikimimi doğduğum bu toprakların, reklamcısı ve yayıncısı olduğum bilinci ile ortaya koyma gayretindeyim.Avşa adası hakkında açtığım web siteler ve tasarımları ortadadır.

Üçkağıtçıların arakladıkları resim, yazı ve tasarım ile yaptıkları yayınları, özellikle yanımıza yılan gibi sokulup fikirlerimizi çalarak, emeğimize göz koyan kişilerin yaptıkları işlerde ortadadır.

Yazımda bahsettiğim gibi üçkağıtçı, senin gibi ordan burdan sağdan soldan beslenen,onun bunun yanında yancılık balkonculuk yapan, yediği çanağa ekmeğe ihanet edipte fikir ve emek hırsızlığı yapıp hem hırsızım hem arsız diyerek arsızca benim gibi sahici reklamcılara, yayıncılara arkasından iftira atana denir.

Halkım bu karşılaştırmayı kısa zamanda çözecektir.

Sen önce arakladığın başkalarının emek verdiği çalışmalarla değil, kandırmaya çalıştığın insanlara bahsetmiş olduğun profosyenel çizgide olan bir site ile çık ortaya dolaş,başkalarına ait çalışmalarla ayakta durmaya çalışma, kendi çizgini koy,kendi çalışmalarını koy, koyda görelim ne kadar delikanlı ve dürüst olduğunu ama onuda yapamıyorsun, neden yapamadığınıda google dengelerinden anlayan herkez biliyor.

O yüzden bırak bu yalanları,Geldiğimiz bu noktada halkımızın gerçekleri görmesi adına sizlere hodri meydan diyorum bundan sonra.

Şunuda bil,Herkezde bilsinki Avşa adasında tüm gücümüzle varız.

Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz atasözü bu zamanlar için söylenmiş..

Söleyende ne güzel sölemiş ,beynine sağlık…

Şimdilik bu kadar, bir dahaki yazımızda görüşmek üzere esen kalın..

Beğendiysek Paylaşalım!
Etiketler :

Benzer Tesis ve Konular

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz ,sizlere bu makalemizde avşa adasının popüler eğlence yerlerinden biri olan club cadde bar hakkında bilgiler vereceğiz. Adamızın barlar sokağının girişinde yer alan mekan ışıltısı ve canlılığı ile göz dolduruyor.Ortamın verdiği keyif ve haz diğer mekanlar arasındaki farkı ort...
Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz, sizlere bu makalemizde avşa adası ucuz oteller hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.  Adamıza tatile gelecek ve otel tatili yapmak isteyecekler için en makbulü elbetteki ucuz oteller`dir.Yanlız uygun olduğu kadar vermiş olduğu hzimet kalitesi, konumuda ayrı bir önem kazanmaktadır. Hal bö...
Tekrar merhaba sevgili dostlar, sizlere bu makalemizde adamızın saklı cennetlerinden kumtur plajı hakkında bilgiler vereceğiz. Avşa adasının en güney ucunda bulunan bu plaj adını muhteşem güzellikteki kumsalından almaktadır.Oldukça bakir ve ıssız bir ortamda bulunan plaj görülmeye değer bir yer olsada ulaşım sık...
Avşa adasının sevilen plajlarından biri olan mavikoy adamızın kuzeybatı sahilinde yer almaktadır.Yerleşimin kuzey noktasına kadar uzandığı adamızda bölgede oturanların denize girip serinledikleri bir yerdir. Küçük bir sahile sahip bulunan koyun bulunduğu bölgede genelde yazlıçıların oturdukları veler bulunmaktad...
Merhaba değerli dostlar, yaz dizimizin bu seferki konusu avşa adasının denize girilecek muhteşem koylarından biri olan karadut olajı olacak. Adanın güney sahilinde gözlerden uzak bir noktada sessiz sakin kısalr bir alanın içerisinde bulunan bu koy bu özellikleri nedeni ile özellikle avşalılar tarafından oldukça rağbet...

Yorumlar